Vyberte stránku

Sportovní dny 25. a 27. června 2024

                Na druhém stupni naší školy proběhl druhý ročník v osmiboji. Stejně jako loni byly disciplíny stejné. Žáci si mohli vybrat florbal, fotbal, basketbal (Streetball), raketku (něco na způsob bezkontaktního ragby), lukostřelbu, štafetový běh a také pexeso s piškvorky.

                Smyslem akce je zapojit co nejvíce žáků a pomoci utužit týmového ducha třídy. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladších (6. a 7. třídy) a starších (8. a 9. ročníky). Každá třída vybrala na patřičné závody své vyslance, popřípadě rozhodčí. Učitelé a personál školy pomáhali na jednotlivých stanovištích a vedení sportovního areálu poskytnulo nezbytný prostor. Teď už nic nestálo v cestě zábavě a sportovnímu klání. Hezké počasí dokreslilo atmosféru a až na pár odřenin, naraženin a jednomu zranění, proběhla akce v poklidu. Sportovalo se v duchu fair play. Příjemné zážitky většina kvitovala a kromě zábavy, soutěžení i zkušeností, si každý účastník odnesl s sebou něco dobrého na zub.

                Ve čtvtek 27.6.2024 v poledne jsme znali nové vítěze a tím i majitele putovního poháru z Třídního osmiboje. A kdo se jím stal? V kategorii mladších  pohár získala třída 7.A. U starších přesvědčivě zvítězila třída 9.B.  Vítězům patří gratulace a pochvala putuje pro všechny účastníky akce. Doufám, že si to všichni náležitě užili. Příští rok je jisté, že najdeme v obou kategoriích vítěze nové. Rád bych poděkoval vedení školy za možnost sportovní dny uspořádat a všem, kdo se na turnaji podíleli. Bez Vás by to nešlo. Díky!