Vyberte stránku

Basketbalová horečka v Česku po velkolepém EuroBasketu pokračuje vyřazovacími boji v Jr.NBA. Po náročných jarních bojích v základních kolech se 32 škol probojovalo do play off, ve kterém budou hrát o osm míst na závěrečném Velkém finále.

První play off turnaj se odehraje 30. září ve Strakonicích, kde se představí hned dva ze čtyř dosavadních šampionů Jr.NBA. Nejvýše nasazenou je ZŠ J.K. Tyla z Písku v barvách Atlanty Hawks, která ovládla premiérový ročník v roce 2016. Mezi favority na postup bude patřit i Nový PORG z Prahy, který ovládl druhý ročník. Proti ale jistě budou domácí Strakonice, které vyzvou PORG.

9:00 Atlanta Hawks/ZŠ J. K. Tyla, Písek (1) – Brooklyn Nets/ZŠ Dukelská, Benešov (8)    TJ ČZ
9:00 Chicago Bulls/Nový PORG, Praha (2) – Charlotte Hornets/ZŠ F. L. Č., Strakonice (7) HALA STARZ
10:30 Boston Celtics/ZŠ Černošice (3) – Washington Wizards/MŠ a ZŠ Borotín (6)
10:30 Detroit Pistons/ZŠ a MŠ Na Smetance, Praha (4) – New York Knicks/ZŠ Bystřice (5)

12:30 1. semifinále

14:00 2. semifinále