Vyberte stránku

Vážení rodiče žáků prvního stupně.

V týdnu od 19. do 23. 4. probíhá prezenční výuka 2 a 4 ročníků. Dále je pod vedením asistentek pedagoga realizována výuka v maximálně 6 – ti členných skupinách.

Na základě oznámení Technických služeb Strakonice o přerušení dodávky pitné vody v úterý 20. 4. 2021 od 7 do 18 hodin bude tento den výuka dotčených tříd a skupin (včetně tzv. krizové školy) přesunuta z budovy v Chelčického 555 do budovy JEZERNÍ 1280.

Vlastní organizace v úterý 20. 4. 2021

Ranní družina bude probíhat běžným způsobem na budově Chelčického od 6.15 hod.

Příchod žáků tzv. krizové školy bude možný do 7.45 hod. na budovu Chelčického, následně již na budovu Jezerní 1280.

Přesun žáků z budovy Chelčického do budovy Jezerní 1280 bude probíhat v 7.55 hod. společně s třídním učitelem. Výuku i oběd budou mít žáci na budově v Jezerní ulici.

Školní jídelna v Chelčického nebude vařit. Žáci, kteří mají přihlášený na tento den oběd v ŠJ Chelčického se budou stravovat ve školní jídelně Jezerní. Vedoucí jídelen si předají informace a oběd bude automaticky přihlášen v druhé jídelně – není nutné nic přehlašovat.

Vyzvedávání dětí po vyučování a z družiny bude možné v obvyklém čase na budově Jezerní do 15.00 hod. – hlavní vchod.

Děti, které zůstanou ve školní družině do 15.00 hod. na budově Jezerní, se v 15.00 hod. přesunou pod dohledem vychovatelek na budovu Chelčického a bude možné je vyzvednout od 15.15 hod.

Distanční výuka ostatních žáků školy nebude tímto opatřením dotčena. Stejně tak ani prezenční výuka ostatní dny v týdnu od 19. do 23. 4. 2021.

Děkujeme za pochopení vedení školy.

Příloha: Oznámení TS

Technické služby Strakonice oznamují, že z důvodu výměny šoupat

v ul. Máchova a Zahradní a přepojování vodovodu v ul. Husova bude přerušena dodávka pitné vody v úterý 20. 4. 2021 od 7 do 18 hodin. Přerušení dodávky se bude týkat ul. Zvolenská, Arch. Dubského, Máchova, Zahradní, Mírová, Chelčického, Plánkova, Boženy Němcové, Želivského, Sv. Čecha, Smetanova a Husova. Na uvedenou dobu si prosím proveďte předzásobení. Po opětovném napouštění může dojít ke kolísání tlaku a zakalení vody. Případné dotazy ohledně této akce rádi zodpovíme na tel. č. 724 974 001.

Provozovatel vodovodu děkuje za pochopení.